Dedykowane aplikacje

Na sukces firmy składa się wiele czynników. Jednym z nich są systemy informatyczne i aplikacje wspomagające działanie Twojego biznesu.
Szeroki zakres usług

Na sukces firmy składa się wiele czynników. Jednym z nich są systemy informatyczne i aplikacje wspomagające komunikację w biznesie, automatyzujące procesy biznesowe oraz ułatwiające zarządzanie przedsiębiorstwem.

Wszystkie aplikacje dedykowane tworzone są w oparciu o szczegółową oraz wnikliwą analizę celów i potrzeb Klienta. Podczas przeprowadzania takiej analizy, pod uwagę brane są wszystkie aktualnie wykorzystywane przez Klienta systemy i aplikacje, które mogą mieć pośrednie lub bezpośrednie powiązanie z programowanym narzędziem. Jest to wynik częstej potrzeby wykorzystywania integracji z innymi platformami w celu wykorzystania ich pełnego potencjału.

 

Proces tworzenia aplikacji dedykowanych

Analiza potrzeb

Jest to jeden z kluczowych etapów tworzenia aplikacji dedykowanych, który stanowi podstawę dla sukcesu jej wykorzystania w przyszłości. Najprościej ujmując, możemy określić go mianem przeprowadzenia badań potrzeb Klienta oraz skupienia uwagi na oczekiwanych wynikach działania aplikacji. Wszystko to decyduje o jakości i sukcesie projektu.
 

Projekt funkcjonalny systemu

Wszystkie zebrane od Klienta informacje przetwarzane są w formę struktury działania i obsługi bazy danych przez aplikację. W celu stworzenia szczegółowego wzorca działania systemu wszystkie założenia powstają w ciągłym kontakcie z Klientem. W taki sposób powstaje szczegółowy opis działania i funkcjonowania systemu, po akceptacji, którego można przejść do oprogramowania działania całej aplikacji.
 

Wdrożenie, testy i uruchomienie

Projekt funkcjonalny jest wiążącym obie strony dokumentem, na podstawie, którego tworzona jest aplikacja. Po jej zakończeniu przeprowadzane są działania wdrożeniowe, czyli uruchomienie tak zwanej wersji deweloperskiej. Po tym etapie przeprowadzane są testy, w których udział bierze Klient i wykonawca. W chwili akceptacji projektu przez Klienta, zostaje umówiony termin uruchomienia produkcyjnego aplikacji.
 

Największą zaletą aplikacji dedykowanych jest fakt, iż projektując je od podstaw, jesteśmy w stanie sprostać 100% wymagań zakładanych przez Klienta oraz uzasadnionych biznesowo celów działalności. Na sukces ten składają się:

  • Dostosowane do określonych potrzeb Klienta w pełni funkcjonalne i elastyczne oprogramowanie.
  • Ciągła możliwość rozbudowywania aplikacji oraz dostosowywania jej działania w miarę rozwoju i zasięgu działania firmy.
  • Nienaganny system do nadzorowania i automatyzacji działań biznesowych
  • Zmniejszenie obciążenia infrastruktury i zaplecza informatyczngo w firmie

Zapytaj o termin!

Jeżeli szukasz wykonawcy dla swojego projektu, zainteresowała Cię moja oferta i chcesz porozmawiać o podjęciu współpracy, skontaktuj się!

Wyceń projekt

Realizacje

Zrealizowałem wiele unikalnych projektów, które pomogły naszym klientom odnieść sukces na szerokopojętej płaszczyźnie biznesu i marketingu.
Poznaj kilka wybranych realizacji!
Indywidualne rozwiązania

Porozmawiajmy

Jesteś zainteresowany ofertą?
Nie zastanawiaj się! Napisz i zróbmy coś razem!
Media społecznościowe
Pole jest wymagane
E-mail jest wymagany
Telefon jest wymagany