Optymalizacja aplikacji

Podkręć prędkość i popraw jakość swojej strony aby zaistnieć w sieci.
Szeroki zakres usług

Zajmuję się optymalizacją aplikacji internetowych, stron www oraz sklepów internetowych.

Optymalizacja wydajności to usługa dedykowana istniejącym serwisom i aplikacjom internetowym. Optymalizacja pozwala zwiększyć szybkość działania, uzyskać większą stabilność i bezawaryjność oraz przeciwdziałać barierom rozwoju serwisów. Działania optymalizacyjne wpływają również na wzrost liczby użytkowników, którzy chętniej korzystają z aplikacji, co niejednokrotnie przekłada się na wzrost przychodów. Optymalizacja wydajności pozwala także na ograniczenie kosztów, związanych z utrzymaniem serwerów oraz wykorzystaniem transferu łącza internetowego.

Podstawą do sukcesu i wysokiej pozycji Twojej aplikacji w wyszukiwarce jest zachowanie wysokiego wyniku PSI oraz Web Vitals. Pomaga w tym dobrze wykonana optymalizacja frontu, wykonanie go z zachowaniem zasad optymalnego kodu, minifikacja plików oraz optymalizacja i cachowanie zapytań SQL. Ponadto należy zachować szeropojęte poprawne zachowanie i strukturę architektury apikacji, wspierającej działania SEO.

Dzięki tak starannemu podejściu do tworzenia i optymalizacji aplikacji, Twoja strona osiągnie gwarantowany sukces.

Zapytaj o termin!

Jeżeli szukasz wykonawcy dla swojego projektu, zainteresowała Cię moja oferta i chcesz porozmawiać o podjęciu współpracy, skontaktuj się!

Wyceń projekt

Realizacje

Zrealizowałem wiele unikalnych projektów, które pomogły naszym klientom odnieść sukces na szerokopojętej płaszczyźnie biznesu i marketingu.
Poznaj kilka wybranych realizacji!
Indywidualne rozwiązania

Porozmawiajmy

Jesteś zainteresowany ofertą?
Nie zastanawiaj się! Napisz i zróbmy coś razem!
Media społecznościowe
Pole jest wymagane
E-mail jest wymagany
Telefon jest wymagany