Zarządzane strony www

Edytuj i twórz samodzielnie swoją własną stronę internetową.
Szeroki zakres usług

System zarządzania treścią (CMS, ang. Content Management System) - aplikacja internetowa służąca do tworzenia, redagowania, organizowania struktury i zarządzania stroną internetową przez osoby nieposiadające umiejętności programistycznych. W ramach takiego systemu użytkownik może zmieniać treści strony, dodawać i edytować wpisy.

W przypadku bardziej zaawansowanych serwisów, możemy również zarządzać użytkownikami, wyglądem strony, newsletterem, wersjami językowymi oraz wieloma innymi elementami związanymi z konkretną stroną. Tak naprawdę zasięg możliwości funkcjonowania CMS, ograniczony jest jedynie przez wymagania Klienta.

W swojej ofercie posiadam możliwość wykonania projektu w oparciu o autorski dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta system CMS lub w oparciu o silnik Wordpress z wykorzystaniem biblioteki ACF.

Zapytaj o termin!

Jeżeli szukasz wykonawcy dla swojego projektu, zainteresowała Cię moja oferta i chcesz porozmawiać o podjęciu współpracy, skontaktuj się!

Wyceń projekt

Realizacje

Zrealizowałem wiele unikalnych projektów, które pomogły naszym klientom odnieść sukces na szerokopojętej płaszczyźnie biznesu i marketingu.
Poznaj kilka wybranych realizacji!
Indywidualne rozwiązania

Porozmawiajmy

Jesteś zainteresowany ofertą?
Nie zastanawiaj się! Napisz i zróbmy coś razem!
Media społecznościowe
Pole jest wymagane
E-mail jest wymagany
Telefon jest wymagany